Hakkımızda

Firmamız 19 yıldır nakliye sektöründeki tecrübesiyle müşterilerinin güvenini kazanmış ve bu sayede sürekli büyümeyi başarmıştır.

“Körogolu Nakliyat ve Ticaret” zahmetli sevkiyat problemlerinizi sona erdirir, titiz servislerimizle tamamen sizin emrinizdeyiz.

İstanbul Avruba, İstanbul Anadolu, İzmit, Adapazarı, Düzce, Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabuk Yük Taşımacılığı ve İstanbul Şehir İçi Nakliye ihtiyaclarinizi taşıyabiliriz yegane gayemiz müsterilerimizin taleplerini yerine getirmektir, bize sadece taşıma isteğinizi iletiniz.

İlkeli dürüst ve karşılıklı güvene dayalı bir ticaret anlayışından asla ödün vermeden ticaret hayatını sürdüren firmamız çağın gereklerini ve teknolojinin takibini her zaman ön planda tutmuş ve büyümenin en önemli normları arasında kabul etmiştir.

Varilacak yer ne kadar uzak olursa olsun önceden planladiginiz süreye kesinlikle uyariz, mesafeler bizim için önemsizdir.

MISYONUMUZ

Tüm Nakliye hizmetlerini; Nakliye sektörünün ulastigi en üst düzeyde, yaygin ve bütünlesik bir yapi içinde, rekabet avantaji yaratarak, yerel ve global müsterilerimize sunmak.


VIZYONUMUZ

Türkiye’de ve Dünya’da tercih edilen, ülke ekonomisine olumlu katkilarda bulunan, çevreye karsi sorumluklari bilen, üretken ve yaratici faaliyetlerine devam eden dünya çapinda bir marka olmak ve devam ettirmek.

Sizin için çalışmayı dört gözle bekliyoruz.